MILUJI PSANÍ

Miluji psaní. Ten božský pocit, když inspirace proudí. Když se mysl zastaví a začne hovořit ten tichý hlas ve mně, který zná odpovědi na všechny nevyřčené otázky. Stejně tak miluji lidi, to dobré v nás, co se bez ustání dere na povrch. Tato láska se snoubí v knihách, které tvořím.

Procházet krajinou duše a poznávat, jak jsme si všichni neskutečně podobní, mě nikdy nepřestane bavit. V klidné mysli se vynořují slova, myšlenky, celé příběhy. Tento klid se přelévá do čtenářů a spojuje se s jejich myšlenkami a příběhy.
Píšete mi, jak hluboko vás moje knihy oslovují, jak vás dojímají… Sám jsem při tvoření často dojat a v hluboké pokoře děkuji za to, co přes mě prochází. Co bych nikdy nebyl schopen vytvořit, kdyby zde nebyla ona tajemná tvořivá síla, která v nás všech ožívá.
Pokud si přejete zažít setkání se svojí duší prostřednictvím mých knih, podívejte se do eshopu na této stránce. Velmi doporučuji knihu MALÁ, laskavý příběh o návratu do světa radosti a naděje. www.michalcaganek.cz/produkty/mala/ A volné pokračování Malé BŮH JEDE NA DOVOLENOU.
Na cestu k vnitřnímu klidu, svobodě a naplněnému životu se můžete vydat spolu s hrdinou románu Plyšový Buddha. www.michalcaganek.cz/produkty/plysovy-budha/

Oblíbený román Plyšový Buddha má volné pokračování Odložený Vesmír. Obě knihy o cestě za štěstím a životním naplněním si můžete koupit v balíčku za zvýhodněnou cenu. www.michalcaganek.cz/produkty/plysovy-buddha-odlozeny-vesmir-akce/

Do všech knih Vám rád napíšu osobní věnování. 

Krásné dny plné tvořivé energie přeji. 

Michal Čagánek

Podělte se o své myšlenky