Jsem člověk, kterého baví hrát si s nedozírnou plání fantazie, kouzlit se slovy a ukazovat jejich prostřednictvím na krásu života.

Dosud jsem publikoval 18 knih. Nejoblíbenější romány jsou MALÁ a PLYŠOVÝ BUDDHA, nejčtenější sbírka ODVAHA MILOVAT.

Knihy tvořím jako KOMPLEXNÍ UMĚLECKÉ DÍLO – od prvního nápadu, přes psaní textu a výběr ilustrací, až po poslední grafický detail. S grafickou podobou knih mi už 14 let pomáhá skvělý grafik Jiří Procházka.  Všechny knihy jsou bohatě ilustrované. Svými malbami do nich přispěli např. Markéta Kotková, Lenka Janoušková, Kateřina Kofroňová, Kateřina Borecká, Miloš Löffler nebo Adam Kašpar.

Realizuji PŘEDNÁŠKY, literární BESEDY, koncerty a SEMINÁŘE – Tvůrčí psaní hrou a Návrat k prameni inspirace. A také seminář POZNEJ SVŮJ DAR určený všem, kdo chtějí naplno využít potenciál svých talentů a darů a zažívat hojnost ve všech aspektech života.

Projekt PRAMEN SLOV zastřešuje všechny mé tvůrčí aktivity. Název odkazuje na prostor, který je přítomný v každém z nás a ze kterého, když se správně naladíme, do našeho života proudí radost a inspirace. Zprostředkovat pobyt v tomto klidném harmonickém prostoru je cílem veškeré mé tvorby i živých setkání.

Vítám jakoukoliv SPOLUPRÁCI a zapojení do mých projektů, ať svými nápady, tvůrčím přínosem či penězi, tak aby se moje tvorba dostala k co největšímu počtu lidí, kterým může pomoci nastartovat pozitivní změny v životě.

Krásný den na křídlech inspirace přeji.

Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.

Carlo Goldoni