Michal Čagánek

Spisovatel, písničkář a milovník života

Jsem člověk, kterého baví hrát si s nedozírnou plání fantazie, kouzlit se slovy a ukazovat jejich prostřednictvím na krásu obyčejných věcí.

Dosud jsem publikoval 18 knih. Nejoblíbenější romány jsou MALÁ a PLYŠOVÝ BUDDHA, nejčtenější sbírka ODVAHA MILOVAT.

Knihy tvořím jako KOMPLEXNÍ UMĚLECKÉ DÍLO – od prvního nápadu, přes psaní textu a výběr ilustrací, až po poslední grafický detail. S grafickou podobou knih mi už 14 let pomáhá grafik Jiří Procházka.  Všechny knihy jsou ilustrované. Svými malbami do nich dosud přispěli např. Markéta Kotková, Lenka Janoušková, Kateřina Kofroňová, Kateřina Borecká, Miloš Löffler nebo Adam Kašpar.

Realizuji PŘEDNÁŠKY, literární BESEDY, koncerty a SEMINÁŘE – Tvůrčí psaní hrou a Návrat k prameni inspirace.

Oblíbený seminář POZNEJ SVŮJ DAR a je určený všem, kdo chtějí naplno využít potenciál svých talentů a darů a zažívat hojnost ve všech aspektech života.

Projekt PRAMEN SLOV zastřešuje všechny mé tvůrčí aktivity. Název odkazuje na prostor, který je přítomný v každém z nás a ze kterého, když se správně naladíme, do našeho života proudí radost a inspirace. Zprostředkovat pobyt v tomto klidném harmonickém prostoru je cílem veškeré mé tvorby i živých setkání.

Vítám jakoukoliv SPOLUPRÁCI a zapojení do mých projektů, ať svými nápady, tvůrčím přínosem či penězi, tak aby se moje tvorba dostala k co největšímu počtu lidí, kterým může pomoci nastartovat pozitivní změny v životě.

Těším se na setkání. 🙂

Logo Michala Čagánka

'Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.'

Carlo Goldoni

About Author